АНОНС – завтра оберуть претендентів на пост директора Антикорупційного бюро

Завтра, 6 березня, об 11.00, в приміщенні Адміністрації Президента, відбудеться вирішальне засідання Конкурсної комісії з відбору Директора антикорупційного бюро, на якому будуть обрані кандидати, що пропонуватимуться Президенту на посаду головного борця з ТОП-корупцією в Україні.

Про це сьогодні під час засідання повідомив голова Конкурсної комісії Рефат Чубаров – http://www.president.gov.ua/news/32405.htmlНа думку «Центру протидії корупції» до цього списку можуть потрапити кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів членів Конкурсної комісії в попередньому турі співбесід:
  1. прокурор Анатолій Матіос (6 голосів)
  2.  Віктор Чумак (6 голосів), народний депутат України
  3.  заступник Генерального прокурора  Давід Сакварелідзе (5 голосів)
  4.  екс-адвокат Юлії Тимошенко Юрій Сухов (5 голосів)
  5.  екс-старший слідчий з особливо-важливих справ Одеської та Генеральної прокуратури Галина Климович (5 голосів)
  6.  відомий луганський адвокат Ігор Чудовський (5 голосів)
  7.  юрист, публіцист та перекладач, урядовий уповноважений з питань етно-національної політики Геннадій Друзенко (5 голосів)
  8.  кандидат юридичних наук та доцент кафедри Конституційного права НЮУ «Ярослава Мудрого» Веніславський Федір (5 голосів) та
  9.  голова Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк (5 голосів).
Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Що має зробити влада, щоб отримати позитивну антикорупційну оцінку від ЄС: ЦПК розробив дорожню мапу виконання вимог Єврокомісії
Останній день співбесід серед кандидатів на директора НАБУ: машини з американських аукціонів та ігри з російських “однокласників”

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності