Активісти повертатимуть “грошей Лазаренка” самотужки

Громадські організації України об’єднали свої зусилля задля поверення народові України “грошей Лазаренка”.

250 мільйонів доларів, які належали Павлу Лазаренку, на даний момент заморожені за ініціативою уряду США на рахунках в Гернсі, Антигуа, Швейцарії, Литви та Ліхтенштейну. Вже 9-й рік поспіль в окружному суді у Вашингтоні триває розгляд позову Департаменту юстиції США про кофіскацію цих коштів.

В травні 2013 року громадські організації України подали петицію до Департаменту юстиції США з проханням повернути “гроші Лазаренка” через створення незалежної благодійної фундації в Україні з представницькою міжнародною наглядовою радою. Благодійний фонд буде підтримувати соціальні проекти в Україні та гарантувати прозорість та ефективність витрачання повернутих коштів.

Після фінального рішення окружного суду у Вашингтоні уряд США вирішуватиме, як повертати “гроші Лазаренка” українському народові. Ми переконані, що абсурдно повертати ці гроші українському урядові, який займає найнижчі позиції у світових антикорупційних рейтингах.

Ми переконані, що накрадені статки, відмиті корумпованими політичними лідерами України, рано чи пізно будуть повернуті народові України. І гроші Лазаренка стануть першим прецедентом такого повернення.

Запрошуємо усі громадські організації підтримати ініціативу та долучитися до кампанії, підписавши меморандум про порозуміння, де описані деталі механізму повернення “грошей Лазаренка”:

Для цього потрібно зробити 3 кроки:

1. Будь-ласка, заповніть коротку онлайн форму (займе у Вас 2 хвилини часу):

  1. Завантажте, підпишіть та надішліть скановану версію офіційного листа-зголошення до участі в кампанії на адресу antac.ua@gmail.com (займе у Вас 5 хвилин часу):
  2. Розмістіть на інформаційних ресурсах Вашої організації повідомлення, що Ви долучилися до громадської кампанії повернення “грошей Лазаренка”

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Закликаємо народних депутатів врахувати рекомендації Венеційської комісії в законі про процедуру призначення суддів Конституційного Суду
Активісти перекрили автостраду міжнародного значення між Німеччиною та Польщею з вимогою, щоб Європейський союз припинив торгівлю з Росією!
ДБР вдруге закрило кримінальне провадження щодо ймовірного відмивання грошей соратником Коломойського

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності