З конкурсу в Антикорсуд виключили вже 32 зі 49 сумнівних кандидатів

Щойно закінчилось четверте спільне засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо 9 кандидатів. За його підсумками всіх з них виключили з конкурсу до Вищого антикорупційного суду. Попереду ще два засідання.

Так, сьогодні з конкурсу виключили Юрія Бурбелу, Романа Головатого, Діану Заніні, Олександра Івасина, Анну Надточиєву, Олександра Сингаївського, Ігора Січеславського , Юрія  Юркевича та та Вікторію Жовноватюк, яку заветувала ГРМЕ попри очевидні спроби ВККС виправдати кандидатку. 

Кандидати мали можливість прокоментувати сумніви щодо їхньої доброчесності та професійності, висловлені міжнародними експертами, а також відповісти на додаткові запитання.

Нагадаємо, раніше Громадська рада міжнародних експертів висловила свої сумніви щодо 49  кандидатам з 113, які успішно склали іспити. За підсумками попередніх трьох спільних засідань ГРМЕ та ВККС з конкурсу вибули 23 кандидата, продовжили участь — 6.

Наступні спільні засідання ВККС та ГРМЕ заплановані на 24 січня та 28 січня. Під час них вирішиться доля ще 11 кандидатів до Антикорсуду.

Початок усіх засідань о 9.30 за адресою м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Рада наблизила Україну до виконання вимог щодо кандидатства в ЄС у протидії відмиванню коштів, проте залишися проблеми
У ВР хочуть зірвати конкурс на директора НАБУ і вчергове намагаються підірвати незалежність керівників антикорупційних органів
ВАКС стягнув 3,6 млн грн з голови Васильківського суду Максима Ковбеля у справі про цивільну конфіскацію

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності