YouTube заблокував канал Олександра Дубінського як наслідок санкцій

Відеомережа YouTube заблокувала канал народного депутата від “Слуги народу” Олександра Дубінського, якого нещодавно Сполучені Штати Америки внесли до списку санкцій через втручання у вибори у США. 

Раніше Міністерство фінансів США з контролю за іноземними активами (ОФАК) ввело санкції проти семи фізичних осіб та чотирьох компаній, які є частиною пов’язаної з Росією мережі іноземного впливу, яка має стосунок до депутата Андрія Деркача. Серед них і нардеп Дубінський, який допомагав Деркачу втручатися у вибори у Сполучених Штатах.

Сьогодні ж стало відомо, що мережа YouTube заблокувала канал Дубінського “за порушення правил спільноти”. 

“Американська корпорація Google, яка адмініструє YouTube, не може мати відносин з особами, які підпали під дію санкцій США. Це, схоже,  стало причиною видалення YouTube-каналу Олександра Дубінського Dubinsky.pro, адже він використовувався для поширення фейків щодо виборів президента США”, — коментує виконавча директорка Центру протидії корупції Дар’я Каленюк. 

Нагадаємо, що 5 жовтня 2020 року  ЦПК звернувся у Мінфін США з детальним описом корупційних та прокремлівських дій Дубінського з проханням внести його до санкційного списку Офісу контролю іноземних статків Міністерства фінансів США (ОФАК – Office of Foreign Assets Control of the US Treasury).

Олександр Дубінський активно допомагав Андрію Деркачу – виходив з ним на пресконференції, надсилав листи з дезінформацією топпосадовцям США. ЦПК детально описав ці дії Олександра та надіслали заяву в ОФАК.

У жовтні ЦПК Дар’я Каленюк на прикладі Олександра Дубінського описала, як ЦПК добиватиметься санкцій для агентів Кремля. 

До речі, у нашому проєкті #ЗробимоЇхВізиРазом ви можете побачити зібрану нами інформацію про статки корупціонерів та прокремлівських агентів у владі. Ми звертаємося з цими даними до ЄС, Великої Британії, США та Швейцарії із проханням заборонити в’їзд кожному, хто атакує співпрацю України з Заходом, а також перевірити джерело походження статків таких осіб.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
AntAC’s letter to Atlantic Council regarding Akhmetov’s funding
Заява громадськості щодо катастрофічних екологічних наслідків бездіяльності Верховної Ради
Громадські організації закликають Президента заветувати зміни до закону про фінансування партій

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності