Підтримати

Вибухівка під квартирою матері Віталія Шабуніна: ЦПК заявляє про ймовірний замах на вбивство

Учора, 30 грудня, біля квартири матері голови правління ГО “Центр протидії корупції” Віталія Шабуніна у Рівному знайшли саморобний вибуховий пристрій. Про це заявили у поліції. Наразі у “ЦПК” розцінюють подію як замах на вбивство, більш точну правову кваліфікацію буде надано після проведення експертизи та підтвердження того, що пристрій є справді вибуховим.

“Очевидно, що це мені такий “привіт”, а не 69-річній літній жінці, яка вже майже нічого не бачить. Правоохоронна система неспроможна забезпечити вже навіть не справедливість – елементарну безпеку своїх громадян. Хто б за цим не стояв, він впевнений у власній безкарності. Цю впевненість йому гарантує неспроможність/корумпованість/держзрада міністра МВС, генпрокурора, голови СБУ і судової системи”, – коментує подію Віталій Шабунін.

Вибухівка під квартирою матері Віталія Шабуніна

Він нагадує, що разом ці органи не спромоглися покарати жодного замовника нападів на активістів. 

“Немає значення, хто це організував: олігархи, корупціонери чи російська агентура. Зробити це їм дозволила неспроможність державних інституцій гідно відповісти в сотнях попередніх нападів”, – зазначає голова правління “ЦПК”.

У “ЦПК” наголошують, що подібні події по всій Україні є регулярними, а отже засвідчують продажність та деградацію правоохоронної, судової та безпекової систем країни. Натомість влада не здатна адекватно відреагувати та захистити громадян або ж взагалі займається покриванням управлінців, які можуть бути причетними до злочинів.

Надалі “ЦПК” очікуватиме подальшої інформації щодо процесу розслідування від поліції. Про деталі ми інформуватимемо через наші канали комунікації.


Нагадаємо, у липні 2020 року відбувся підпал будинку Віталія Шабуніна. “ЦПК” розцінює ці події як напад і посягання на його життя та його родини через професійну антикорупційну діяльність Віталія та “ЦПК”.

Поділитись новиною

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності