“Вроде серьезные люди, а играем в угадайки, какие-то плюшки”: у справі Юрченка почали досліджувати письмові докази

Вищий антикорупційний суд розпочав дослідження письмових доказів у справі народного депутата Олександра Юрченка та його неофіційного помічника Івана Фіщенка, яких обвинувачують в підбурюванні та отриманні хабаря.

Сьогодні прокурор долучив документи стосовно руху кримінального провадження, щодо офіційних помічників депутата Юрченка, а також відомості про реєстрацію та проходження у комітеті та Верховній Раді законопроєкту 2207-1 “Про управління відходами” та доопрацьованого законопроєкту 2207-1-д. Під час зустрічей Юрченко окремо наголошував, що він один із ініціаторів документа.

Колегія суддів також розпочала досліджувати документи, пов’язані із виконання спецзавдання детективом під залегендованим ім’ям Володимир Демченко.

Захист Юрченка висловив застереження щодо показань цього детектива у минулому засіданні. Адвокат засумнівалася у тому, що у суді допитували саме Демченка, так як допит відбувався із використанням засобів знеособлення (зміна голосу і закрите обличчя), а сам детектив нібито не зміг згадати деякі дати і став значно краще володіти українською мовою.

Прокурор також зачитав окремі листування між Фіщенком і Демченком. Наприклад, Демченко писав, що йому під час зустрічі здалося, що “Олександр (Юрченко – ред.) міг не завжди повністю його сприйняти”. На що Фіщенко відповів, що просто всім потрібні гроші. У відповідь Демченко зазначив, що “так прямо б и сказал. Если подходит, тогда полный газ. Вроде серьезные люди, а играем в угадайки, какие-то плюшки”.

Захисниця Юрченка сказала, що постанова про призначення спеціального завдання є нібито “очевидно недопустимою” і попросила додатковий час для підготовки письмового клопотання.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Труханов під вартою. Меру Одеси обрали запобіжний захід у справі заводу «Краян»

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності