Підтримати

ВІДЕО — Прокурор у справі Роттердам+ засвітилася на форумі Тимошенко

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Ольга Ярова брала участь у форумі “Новий курс України” лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко у червні 2018. Таким чином Ярова порушила статтю 18 Закону України “Про прокуратуру”.

Участь прокурора Ярової у передвиборчому форумі Тимошенко — грубе порушення правил прокурорської етики.

Закон “Про прокуратуру” говорить, що прокурор не може належати до політичних партій, брати участь у політичних акціях мітингах і страйках.

Центр протидії корупції звернувся зі скаргою до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів щодо участі Ярової у заході політичної партії.

Комісія після розгляду скарги може притягнути Ярову до дисциплінарної відповідальності.

Більше того, організація переконана, що керівник САП повинен усунути Ярову щонайменше від  процесуального керівництва справи щодо формули “Роттердам плюс”, яку розслідує НАБУ.

Адже участь прокурора у форумі політика, яка критикує тарифи та цей механізм, може створювати сумніви у неупередженості розслідування.

Разом з тим, Ольга Ярова фактично порушила принцип політичної  неупередженості та нейтральності, що тепер може ставити під сумнів усі її рішення.

Нагадаємо, що Ольга Ярова — процесуальний керівник у справі щодо скандальної формули Роттердам+, а також у справі “фірташівського” ЗТМК, у якій підозрюють розтрату 500 млн грн.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності