Підтримати

ВІДЕО — Холодницький “забув”, що працював з мером Вишневого — фігурантом справи НАБУ

Керівник САП Назар Холодницький у розмові з журналістом “забув”, що працював з мером Вишневого Іллею Діковим, який фігурує у справі щодо хабара очільниці МОЗ Уляні Супрун. А тепер Холодницький ще й хоче злити цю справу.

Виявляється, у 2012 році Назар Холодницький був процесуальним керівником у приватній справі, заявником у якій був сам Діков. Про це пише у своєму блозі голова правління Центру протидії корупції  Віталій Шабунін.

У документах, мова йде про те, що Антикорупційний прокурор працював 4 роки разом з мером Вишневого Іллею Діковим в правоохоронній системі Києво-Святошинського району. Але окрім того, Назар Холодницький був ще й прокурором в апеляції по справі, де заявником був сам Діков. Справа стосується стягнення грошей, а зокрема 90 тисяч доларів з боржника Дікова.

Варто нагадати, що Ілля Діков фігурує на відеозаписах, оприлюднених НАБУ, по справі хабара в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Саме у лікарню м. Вишневого, мером якої є Діков, Супрун в обмін на квартиру в цьому ж місті пропонували поставити медичне обладнання, на обслуговування якого мер потім збирався поставити “своїх”.  

На “плівках Холодницького” засвітився й інший фігурант справи — власник компанії-забудовника Акварелі — Сергій Кафтя, якому Холодницький давав вказівки, як правильно вести себе на допиті та попереджав про можливі обшуки.

Справу по пропозиції хабара Супрун так і не передали до суду, оскільки САП вважає, що доказів по справі було зібрано недостатньо.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
НАЗК перевірить голову СБУ Баканова через іспанську фірму
НАЗК взялося за незадекларований годинник Hublot генпрокурорки Венедіктової
Депутати хочуть “знести” незалежну наглядову раду “Нафтогазу” та інших держпідприємств

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності