ВАКС заочно заарештував колишнього голову правління “Приватбанку” Дубілета

Вищий антикорупційний суд вже вдруге заочно заарештував колишнього голову правління “Приватбанку” Олександра Дубілета. Рішення остаточне та не підлягає апеляційному оскарженню.

Його підозрюють у двох епізодах розтрати коштів “Приватбанку” перед націоналізацією: 

  • з банку вивели 315 млн доларів (еквівалент 8,2 млрд грн) на користь компанії Claresholm Marketing Ltd.;
  • ще майже 137 млн грн перерахували страховій компанії “Інгосстрах”.

Частину листувань фігурантів справи ми публікували на нашому сайті. Зокрема, вони називали компанію “Інгосстрах” своєю “дійною коровою”, обговорювали обшуки та надсилали один одному ухвали, доступу до яких в них не мало бути. Бонусом оприлюднюємо для вас відео палких дискусій між топменеджерами, які хотіли вивезти з країни одну з підозрюваних у справі про розтрату 8,2 млрд грн.

У червні ВАКС вже арештовував Дубілета, однак згодом Апеляційна палата скасувала запобіжний захід. Судді вирішили, що їхні колеги з першої інстанції не викликали підозрюваного на засідання належним чином. 

Наприкінці жовтня суд дозволив антикорупційним органам здійснювати заочне досудове розслідування щодо Дубілета. Це допоможе значно пришвидшити передачу справи до суду.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Пропозиція на 22 мільйони: що сказав Микитась на записах НАБУ і чому там прозвучали прізвища Татарова, Симоненка та Стефанішиної
Антикорупційний суд вперше розгляне питання конфіскації активів російського олігарха

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності