ВАКС допитав колишнього “слугу народу” Кучера, який захищав обвинуваченого в корупції суддю

Вищий антикорупційний суд допитав важливого свідка у справі обвинуваченого в хабарництві колишнього судді Дзержинського районного суду Харкова Сергія Лазюка.

До суду прийшов керівник Державної регуляторної служби Олексій Кучер, який не з’являвся на кілька попередніх засідань. За неявку без поважних причин з нього стягнули 1 135 гривень. Сьогодні суд залишив покарання в силі.

Це той самий Кучер, який за останні три роки встиг побувати народним депутатом від “Слуги народу”, головою Харківської ОДА, програти вибори мера Харкова, стати депутатом Харківської міськради та очолити Державну регуляторну службу України.

До політики він був адвокатом, зокрема захищав суддю Лазюка, якого обвинувачують одразу за двома епізодами хабарництва. За даними антикорупційної прокуратури, в одному випадку сума неправомірної вигоди становила 800 доларів, а в іншому сягала 75 тисяч гривень.

“Ви чесна і щира людина?” – почав допит прокурор Олексій Скибенко.
“Так”, – відповів Кучер.

Він охарактеризував Лазюка як досить рішучого суддю, який розглядав резонансні справи. Щоправда, у 2016 році тодішній голова САП Назар Холодницький писав, що Лазюк – “кишеньковий суддя Кернеса”.

За словами Холодницького, у Харкові суддю називали “Серьожа-четвертак”, оскільки вартість за вирішення питань сягала від 20 до 30 відсотків від суми позову чи рішення.

Повний аудіозапис допиту Кучера:

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Труханов під вартою. Меру Одеси обрали запобіжний захід у справі заводу «Краян»

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності