Підтримати

В Антикорсуді призначили до розгляду справу “Енергомережі” Крючкова

У Вищому антикорупційному суді (ВАКС) завершили підготовче засідання і призначили до судового розгляду справу за обвинуваченням Дмитра Крючкова і ексдиректора ПАТ “Запоріжжяобленерго” Ігоря Корніленкова у розкраданні коштів цього ж підприємства. 

За даними НАБУ і САП, Корніленков і Крючков організували схему, за якою споживачі електроенергії платили не напряму підприємству “Запоріжжяобленерго”, а компанії-посереднику “Енергомережа”, підконтрольній Крючкову. 

Крючкова екстрадували з Німеччини до України у квітні 2019 року. Тоді ж йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 7 млн грн застави. 

Що стосується Корніленкова, то він переховується від слідства за кордоном. Розгляд справи у суді щодо нього відбуватиметься заочно. 

Нагадаємо, що справа Крючкова набула особливого резонансу після розслідування журналістів програми “Схеми” під назвою “П. дав добро”. У розслідуванні опубліковані нібито телефонні розмови Крючкова, братів-олігархів Ігоря та Григорія Суркісів, а також Ігоря Кононенка, товариша експрезидента Порошенка та колишнього заступника голови фракції “БПП”.

За даними журналістів, і Суркіси, і Кононенко могли бути причетні до діяльності Крючкова.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
“Страховая компания – это ваша дойная корова, ее надо беречь”. Деталі засідання у справі екстопменеджера “Приватбанку”

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності