Підтримати

В Адміністрації Президента не стали розслідувати участь УДОшників в обслуговуванні ювілея Гелетея

Адміністрація Президента відмовилася проводити службове розслідування щодо головного УДОшника Валерія Гелетея, який під час святкування свого ювілею міг використовувати працівників управління у власних інтересах – як обслугу і водіїв.

Про це йдеться у відповіді з Банкової на звернення Центру протидії корупції.

“Повідомляємо, що Ваше звернення щодо використання, на Вашу думку, начальником Управління державної охорони України В. Гелетеєм службового становища в приватних інтересах… надіслано до Національного агентства із запобігання корупції для розгляду згідно із компетенцією”, – відписав заступник Глави Адміністрації Президента Валерій Кондратюк.

“Згідно із законом про державну охорону, саме Президентові підпорядковується УДО, а відтак на Банковій мали би провести службову перевірку – хто і чому використовує держохоронців як лакеїв на своїх приватних заходах. Однак в Адміністрації Порошенка просто спихнули звернення в “ручне” НАЗК і яким буде рішення Корчак – спрогнозувати неважко”, – розповідає Андрій Савін, юрист Центру протидії корупції.

Нагадаємо, у серпні журналісти програми «Схем» з’ясували, що працівники УДО допомагали голові президентського Управління держохорони в проведенні його ювілею: звіряли списки гостей, приймали подарунки і квіти, організовували паркування vip-запрошених тощо.

Журналісти стали свідками того, як працівник УДО Олександр Зубко привіз на свято невістку Гелетея, та зафіксували, як на цій же елітній Audi Q7 2016 року випуску Зубко возить сина генерала-полковника до школи.

У 2016-му, з’ясували журналісти, Audi з такими номерами була зареєстрована на тестя Гелетея – Олександра Поповича. Попри те, що родина головного УДОшника користується цим елітним авто, в декларації його немає.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Нові “швидкі” перевірки декларацій НАЗК: чи відповідають вони закону та які ризики створюють

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності