Підтримати

До антикорупційного порядку денного долучився третій кандидат у Президенти

31 січня антикорупційний порядок денний підтримав ще один кандидат у Президенти України — Андрій Садовий. У понеділок коаліція громадських організацій зустрінеться із Анатолієм Гриценком.

“Зустріч з громадськими організаціями, які оголосили антикорупційний порядок денний: перезапуск НАЗК, захист незалежності НАБУ, аудит Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, забезпечити, щоб СБУ дбало про безпеку держави, а не віджимало бізнес. Вимоги підтримую, працюємо разом”, — зазначають на офіційному сайті Андрія Садового.

Ключові українські антикорупційні громадські організації закликали кандидатів у Президенти зафіксувати свої пропозиції щодо подолання основних корупційних проблем в країні.

Серед них звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та двох його заступників, перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції, звуження повноважень Служби безпеки України до стандартів НАТО та захист Національного антикорупційного бюро.

Антикорупційний порядок денний уже підтримали Володимир Зеленський, Дмитро Гнап та Андрій Садовий.

До коаліції громадських організацій звернувся також кандидат у Президенти Анатолій Гриценко. Зустріч з ним відбудеться у понеділок 4 лютого о 12.00. Адреса: Іллінська 22.

Громадські організації закликають решту кандидатів у Президенти також підтримати антикорупційний порядок денний.

***

Хто із кандидатів підтримав антикорупційний порядок денний та які громадські організації долучилися: http://anticoragenda2019.org.ua/

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Голосування щодо САП: Верховна Рада із схвалення Зеленського зробила крок до скасування безвізу та співпраці з МВФ
Загроза безвізу: правоохоронний комітет утретє вибрав членів у комісію з обрання керівника САП, які не відповідають закону

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності