У справі екссудді Чауса зачитали обвинувальний акт і вступну промову прокурора

У Вищому антикорупційному суді відбулося чергове засідання у справі екссудді Дніпропетровського районного суду Києва Миколи Чауса.

Прокурор САП Аліна Жовницька зачитала короткий виклад обвинувального акту.

Чауса обвинувачують у вимаганні та одержанні 150 тисяч доларів хабаря за ухвалення вироку без реального позбавленням волі для пенсіонерки-аптекарки Світлани Сасевич, яку судили за зберігання та продаж наркотичних речовин.

Прокурор також запропонувала порядок дослідження доказів і назвала окремі докази, які необхідно буде дослідити у суді. Зокрема, це протоколи обшуку машини Чауса, його службового кабінету, відео із банкою з грошима та речові докази (банки, пакет Нової пошти та грошові кошти).

Прокуратура також просить допитати 5 свідків: пенсіонерку Сасевич, її дочку Діану Поліщук та колишнього зятя Олександра, помічницю судді Чауса та секретаря судового засідання, на якому суддя Чаус ухвалив вирок щодо пенсіонерки.

Минулого засідання захист запропонував допитати 27 свідків, зокрема директора НАБУ Артема Ситника та екскерівника САП Холодницького.

Оскільки два адвокати Чауса не з’явився на засідання і один із них просив відкласти слухання, суд оголосив перерву.

Наступне засідання призначене на 7 грудня. Чаус та його адвокати мають виступити із вступними промовами і запропонувати свій порядок дослідження доказів.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Пропозиція на 22 мільйони: що сказав Микитась на записах НАБУ і чому там прозвучали прізвища Татарова, Симоненка та Стефанішиної
Антикорупційний суд вперше розгляне питання конфіскації активів російського олігарха
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності