Підтримати

У програмі Зеленського немає його антикорупційних обіцянок — ЦПК

Сьогодні видання LIGA.net опублікувало перші 10 кроків кандидата у Президенти Володимира Зеленського у разі перемоги. Однак серед цих кроків немає жодних, що стосуються антикорупційної чи судової реформи.

В озвученому плані немає згадок про кроки з підтриманого  кандидатом у Президенти Володимиром Зеленським антикорупційного порядку денного.

Документ розробила коаліція понад 20 профільних громадських організацій. Володимир Зеленський їх публічно підтримав ще до першого туру.

Крім того, забули в плані Зеленського і про пріоритети порядку денного реформи правосуддя, який раніше також підтримали.

«Звертаємось до Володимира Зеленського з проханням прокоментувати відсутність ним же підтриманих пріоритетів громадських організацій у презентованому плані дій», — зазначає голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Серед антикорупційних вимог громадських організацій — перезапуск САП та НАЗК, звуження функцій СБУ до стандартів НАТО і захист НАБУ.

До пріоритетів реформи правосуддя входять якісне оновлення суддівського корпусу та забезпечення його незалежності, залучення громадян до судочинства, а також забезпечення належної якості кадрів у системі слідства, прокуратури, адвокатури і суду.

Нагадаємо також, що Володимир Зеленський обіцяв презентувати свій план на 100 перших днів президентства та прізвища ключових посад (генпрокурора, міністра оборони, голову СБУ, міністра зовнішніх справ, секретаря РНБО) до другого туру.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Депутати повернули покарання за незаконне збагачення
Кабмін визначив членів Конкурсної комісії, яка обиратиме нового голову НАЗК
Президент підписав закон, який перезавантажує НАЗК та відкриває декларації керівництва СБУ

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності