У МВС втратили документи кримінальної справи про продаж Єремеєвим держкомпаніям пального за завищеними цінами – документ

Головне управління Національної поліції в м. Києві втратило документи кримінального провадження щодо законності закупівлі у 2014 році нафтопродуктів  “Укртрансгазом” у “ВОГ Рітейл” за завищеними цінами.

Про це у своєму листі Центру протидії корупції повідомив начальник головного управління столичної Нацполіції А.Є.Крищенко.

Нагадаємо, у вересні 2014 року команда Центру добилася відкриття кримінального провадження за фактом переплати коштів державним підприємством “Укртрансгаз” компанії “ВОГ Рітейл” (мережа автозаправок WOG народного депутата Ігоря Єремеєва).

4 вересня 2014 року Подільське районне управління ГУМВС України в Києві розпочало досудове розслідування у кримінальному провадженні №12014100070006355 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Зокрема, слідчі перевіряли законність дій службових осіб регіональних філій “Укртрансгазу” під час закупівлі у “ВОГ Рітейл” пального за завищеними цінами. За даними Вісника державних закупівель, у червні 2014 року “ВОГ Рітейл” уклав угоди з регіональними філіями “Укртрансгазу” на постачання палива на загальну суму 19,22 млн. гривень. При цьому, пальне продавалося для різних філій “Укртрансгазу” по різних цінах.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Подільського райуправління та районною прокуратурою. За  десять місяців розслідування про підозру нікому повідомлено не було. У червні 2015 року прокуратура Подільського району Києва витребувала у слідчого матеріали кримінального провадження і назад не повернула.

Наразі в Нацполіції проводять службове розслідування у зв’язку із втратою документів кримінального провадження.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ЦПК закликає відхилити законопроєкт, який суттєво збільшує верхній поріг для спрощених закупівель
Після звернень ЦПК “Охмадит” вирішив не купувати обладнання на 600 млн гривень у фірм з кримінальним шлейфом

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності