Підтримати

У Києві відбудеться Zero Corruption Conference –  незалежний міжнародний форум з пошуку антикорупційних рішень

У Києві анонсували проведення Zero Corruption Conference – незалежного міжнародного проєкту, який фокусується на зв’язках між корупцією та відмиванням грошей з проблемами глобальної безпеки, довкілля, енергетики та охорони здоров’я. 

Організатори – Центр Протидії Корупції та партнери Центр “Нова Європа”, Центр громадянського представництва “Життя”, “Екологія Право Людина”, Центр Глобалістики “Стратегія 21”, Мережа жінок-ветеранок – представили концепцію проєкту змінотворцям, дипломатам, представникам громадського сектору, міжнародних організацій та медіа.

“Zero Corruption Conference, яка відбудеться 25-27 квітня 2020 року, покликана сформувати новий регіональний та глобальний порядок денний, спрямований на досягнення майбутнього з нульовою корупцією. Ця подія продемонструє, що Україна вже є лабораторію вирішення таких завдань. Ми хочемо створити майданчик для щорічної міжнародної дискусії, яка буде вирішувати проблеми клептократії та незаконних фінансових потоків”, – розповіли про задум організатори конференції.

На презентації відбулися виступи співзасновниці і виконавчої директорки ЦПК Дар’ї Каленюк, голови Zero Corruption Conference та колишньої очільниці комітету закордонних справ парламенту України Ганни Гопко, директорки Центру “Нова Європа” Альони Гетьманчук, голови антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні Еки Ткешелашвілі, депутатки Європейського парламенту (2004-2019) Ребекки Хармс та заступника генпрокурора України Віталія Каська.

Також організатори поділилися деталями майбутнього заходу. Упродовж першого дня Zero Corruption Conference агенти змін із досвідом антикорупційної діяльності з різних країн світу, зокрема зі Східної Європи та пострадянського простору будуть ділитися практиками реформ. На другий день конференції учасники на Чорнобильській атомній електростанції проведуть дискусію “Чи вивчив світ уроки Чорнобиля?”. А на третій день відбудуться дискусії найвищого рівня за участю Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Олексія Гончарука та лідерів інших країн.

Триденну конференцію вже підтримали проєкти міжнародної технічної допомоги. Якщо ви також бажаєте долучитися, просимо надсилати пропозиції за адресою ikurnyshova@antac.org.ua. Зареєструватися для участі у конференції можна за посиланням https://zerocc.org

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
12 днів після підпалу будинку Шабуніна: його ще не допитували і не визнали потерпілим
Заява активістів щодо переслідування Віталія Шабуніна
АНОНС – Вночі горів будинок Віталія Шабуніна. ЦПК анонсує пресконференцію

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності