У борця із «західним впливом» Дубінського виявлено активи в ЄС

Народний депутат президентської партії «Слуга народу» Олександр Дубінський, який поширює антизахідну пропаганду в Україні, водночас має активи в державі, що є членом ЄС, – а саме в Словаччині. Частину цих активів він не декларує. Про це йдеться на сайті #ЗробимоЇхВізиРазом – нового проєкту Центру протидії корупції, який викриває агентів Кремля в українській владі та має на меті заборонити їм в‘їзд до західних країн, які ті обирають для відпочинку та ведення бізнесу.

У своїй щорічній декларації про активи Олександр Дубінськийзадекларував банківський рахунок у Tatra Banka, що розташований у Братиславі, де він має 4278 євро.До того ж народний депутат від «Слуги народу» задекларував невідомі покупки у Словаччині, які були здійснені 1 березня 2019 року та 31 травня 2019 року, на суму 153 312 гривень (приблизно 6 000 доларів) та 628 318 гривень (24 300 доларів) відповідно.Згідно з інформацією бізнес-реєстру Словаччини, від 30 березня 2019 року до 14 лютого 2020 року Олександр Дубінський був єдиним акціонером словацької компанії DubPro S.r.o зі статутним капіталом 5000 євро. Від 18 лютого 2020 року Леся Цибко, дружина Олександра Дубінського, стала акціонером компанії. 19 вересня 2020 року назву компанії було змінено на TsybPro S.r.o. Однак Олександр Дубінський у своїй щорічній декларації про активи за 2019 рік не заявив про свої права власності на словацьку компанію, тим самим порушуючи Закон України «Про запобігання корупції».

Примітно, що у липні 2020 року Солом’янський районний суд м. Києва за заявою Цибко постановив, що вона володіє 100% корпоративних прав у ТОВ “DubPro” з вересня 2019 року. Імовірно, це було зроблено для того, щоб Дубінський уникнув притягнення до адміністративної відповідальності за недекларування.

До того ж 18 вересня 2020 року Леся Цибко зареєструвала ще одну компанію в Словаччині під назвою DT Consulting S.r.o. Статутний капітал компанії становить 5000 євро, а економічна діяльність – рекламні та маркетингові дослідження, адміністративні послуги, роздрібна та брокерська діяльність.

Більше інформації про статки Дубінського та інших представників влади, які відпрацьовують інтереси Кремля, – на сайті #ЗробимоЇхВізиРазом.

#ЗробимоЇхВізиРазом – новий проєкт «Центру протидії корупції», який має на меті викриття агентів Кремля в українській владі, які ухвалюють рішення на користь Росії та водночас користуються благами західного світу: мають там бізнес-активи, їздять на відпочинок, навчають дітей тощо. Наша мета – досягти заборони їхнього в‘їзду до США та Великої Британії, а також скасування безвізового в‘їзду до країн Європейського Союзу та Швейцарії.

За допомогою міжнародно-правових засобів ми добиватимемося, щоб правоохоронні органи та фінансові установи західних країн перевірили походження активів цих агентів Кремля, в окремих випадках ми ініціюватимемо відкриття кримінальних проваджень та накладання особистих санкцій. 

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Призначений Зеленським суддя КСУ міг вчинити правопорушення, пов’язане з корупцією. Заява до НАЗК від ЦПК
AntAC’s letter to Atlantic Council regarding Akhmetov’s funding
Заява громадськості щодо катастрофічних екологічних наслідків бездіяльності Верховної Ради

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності