Підтримати

ЦПК запрошує Холодницького публічно обговорити “злиті” антикорупційною прокуратурою справи

Центр протидії корупції вдруге запрошує антикорупційного прокурора Назара Холодницького публічно обговорити Реєстр злитих справ. Почати пропонують уже наступного тижня зі справи “рюкзаків Авакова”. Попереднє запрошення активістів Холодницький проігнорував.

“Ми вдруге запрошуємо Назара Холодницького обговорити у присутності журналістів наведені нами факти “зливання” у його відомстві перспективних для розслідування справ топ-корупції”, — зазначає голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Найбільш резонансною є справа рюкзаків Авакова, у якій прокурори вже поставили хрест на надії притягнути до відповідальності сина та екс-заступника Арсена Авакова. Пропонуємо її обговорити наступного тижня у зручний для антикорупційного прокурора час в офісі ЦПК”, — додає Шабунін.

Разом із тим, для об’єктивності та повноти обговорення ЦПК запрошує долучитися й представників Національного антикорупційного бюро.

15 листопада Центр протидії корупції представив Реєстр злитих справ САП — ресурс, на якому зібрали 13 справ топ-корупції, у яких вчинки прокурорів нашкодили розслідуванню або звели до нуля шанси на реальні вироки та конфіскації для їхніх фігурантів.

Слід зазначити, що за два дні до презентації реєстру ЦПК запросив Назара Холодницького персонально прийти на прес-конференцію та представити свою позицію. Проте лист активістів керівник САП проігнорував і залишив без відповіді.

Натомість у день презентації Холодницький сказав журналістам, що готовий обговорювати справи публічно. Саме тому, користуючись заявленим наміром керівника САП, активісти вкотре запрошують його до такого публічного обговорення.

ЦПК запрошує долучитися журналістів. Про час та місце повідомлять після відповіді Холодницького.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності