Підтримати

ЦПК вимагає перевірити конфлікт інтересів начальника департаменту АМКУ, що працював на чоловіка заступника міністра юстиції

Центр Протидії Корупції вимагає перевірити  директора Департаменту Антимонопольного комітету України Даніїла Федорчука, який раніше працював в компанії, що належить чоловіку заступника Міністра юстиції.

Річ у тім, що саме цей керівник департаменту підготував висновок про наявність конфлікту інтересів у одного з державних уповноважених Антимонопольного комітету України – Агії Загребельської, яка виявила численні порушення в роботі системи “СЕТАМ”. Це система продажу арештованого та конфіскованого державою майна, створена Міністерством юстиції України.

Загребельську звинувачують в конфлікті інтересів через те, що вона, мовляв, в 2014-2015 роках обіймала посаду першого заступника голови Державної виконавчої служби, тому “брала участь у формуванні, а також реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень”.

Тим не менше, керівник департаменту АМКУ, який готував відповідне рішення щодо Загребельської, до призначення на вказану посаду працював юристом міжнародної юридичної фірми “Integrites”. Старшим партнером компанії “Іntegrites” є Руслан Бернацький, який є чоловіком Наталії Бернацької – першого заступника Міністра юстиції України.

ЦПК звернувся до НАЗК із вимогою перевірити керівника департаменту АМКУ на наявність конфлікту інтересів.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Заява Центру протидії корупції щодо протестів у Білорусі
12 днів після підпалу будинку Шабуніна: його ще не допитували і не визнали потерпілим
Заява активістів щодо переслідування Віталія Шабуніна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності