Підтримати

Здійснення державних закупівель по-новому

Центр протидії корупції підготував відеоролик на підтримку прийняття законопроекту №2207.

Законопроект покликаний внести зміни до Закону України “Про здійснення державних закупівель” (щодо підсилення прозорості закупівель підприємств). Він зробить процес державних закупівель більш прозорим, а інформацію доступною для громадськості та журналістів.

В липні 2012 року Верховна Рада України прийняла, а Президент підписав найбільш корупційний закон в історії України. Відтоді чиновники отримали можливість витрачати понад 250 млрд. грн. щорічно на закупівлі державних підприємств без проведення тендерів та оприлюднення інформації.

Законопроекту  №2207 покликаний повернути інформацію про державні закупівлі в публічне поле. Він  зобов’язуватиме держпідприємств оприлюднювати інформацію про те, що вони купили, у кого і за якою ціною.

Законопрект був розроблений журналістами та експертами та зареєстрований у Верховній Раді головами опозиційних фракцій на впливовими депутатами. Очікується, що законопроект може бути розглянутий у Парламенті вже на поточній сесії. Центр протидії корупції закликає громадськість підтримати законопроект: поширити відео про важливість закону, звернутися листом до народних депутатів.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Рада зберегла фактичну недоторканність депутатів та частину “правок Лозового”
АНОНС — Завтра відбудеться засідання щодо недостовірного декларування Труханова на 50 млн грн
Депутат Кононенко став власником спортклубу доньки екс-міністра часів Януковича Злочевського

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності