Підтримати

Здійснення державних закупівель по-новому

Центр протидії корупції підготував відеоролик на підтримку прийняття законопроекту №2207.

Законопроект покликаний внести зміни до Закону України “Про здійснення державних закупівель” (щодо підсилення прозорості закупівель підприємств). Він зробить процес державних закупівель більш прозорим, а інформацію доступною для громадськості та журналістів.

В липні 2012 року Верховна Рада України прийняла, а Президент підписав найбільш корупційний закон в історії України. Відтоді чиновники отримали можливість витрачати понад 250 млрд. грн. щорічно на закупівлі державних підприємств без проведення тендерів та оприлюднення інформації.

Законопроекту  №2207 покликаний повернути інформацію про державні закупівлі в публічне поле. Він  зобов’язуватиме держпідприємств оприлюднювати інформацію про те, що вони купили, у кого і за якою ціною.

Законопрект був розроблений журналістами та експертами та зареєстрований у Верховній Раді головами опозиційних фракцій на впливовими депутатами. Очікується, що законопроект може бути розглянутий у Парламенті вже на поточній сесії. Центр протидії корупції закликає громадськість підтримати законопроект: поширити відео про важливість закону, звернутися листом до народних депутатів.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Data Ocean стала технічним партнером проєкту ЦПК PEP.ORG.UA. Як покращиться користування Реєстром публічних діячів
Бізнес у Франції, резиденції в Швейцарії, лижні курорти в Австрії: люксові західні статки “господарника своєї країни” Ігоря Палиці
ЦПК розцінює підпал будинку Віталія Шабуніна як посягання на його життя та членів його родини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності