Тransparency Іnternational та ЦПК закликають вчасно запустити онлайн-декларування

Transparency International Україна та Центр протидії корупції наголошують, що запит громадянського суспільства на повноцінну роботу головного інструменту НАЗК – систему електронного декларування статків – зростає з кожним днем.

Ми вітаюємо заснування Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) і повністю підтримують антикорупційну діяльність, на виконання якої націлений орган.

Ми віримо, що НАЗК має усі важелі та можливості для того, аби бути провідним і найбільш ефективним органом протидії корупції в Україні. Ми усвідомлюємо, що зараз представники НАЗК несуть повну відповідальність за основні механізми запобігання корупції в Україні і сподіваємося, що інституція запрацює повноцінно та ефективно, розбудовуючи найвищу довіру до себе.

З огляду на численні спроби попереднього уряду та парламентські виверти, спрямовані на блокування запуску системи електронного декларування,

Ми наполегливо закликаємо представників НАЗК, не гаючись, розпочати роботу системи.

Зважаючи на наше глибоке залучення у процес антикорупційної реформиі чітке розуміння можливостей НАЗК у цій сфері, ми з усією впевненістю стверджуємо, що будь-яке відтермінування запуску системи невідворотно призведе до регресу антикорупційної реформи в Україні.

Маючи серйозні застереження щодо своєчасного запуску електронної системи декларацій, ми вимагаємо, аби НАЗК розпочало роботу системи не пізніше 1 липня 2016 р.

У той же час, цією заявою ми закликаємо міжнародну спільноту підтримати наші вимоги щодо належного та вчасного старту системи електронного декларування.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Що має зробити влада, щоб отримати позитивну антикорупційну оцінку від ЄС: ЦПК розробив дорожню мапу виконання вимог Єврокомісії
Останній день співбесід серед кандидатів на директора НАБУ: машини з американських аукціонів та ігри з російських “однокласників”

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності