Підтримати

Суддя, яка дозволила виїмку документів пацієнтських організацій у фіктивній справі, відмовила ЦПК у захисті честі і гідності

Суддя Печерського суду Катерина Москаленко, яка нещодавно дала дозвіл на виїмку документів у найбільших пацієнтських організацій, сьогодні відмовила Центру протидії корупції у позові про захист честі і гідності, який активісти подали до народного депутата від “Народного фронту” України Павла Пинзеника.

Про це ідеться в рішенні Печерського районного суду м. Києва.

ЦПК через суд хотів змусити посадовця спростувати безпідставні звинувачення  у порушенні законодавства щодо діяльності неприбуткових організацій.

“Павло Пинзеник, виходячи у травні на брифінг, озвучив брехливі цифри нібито отримання коштів членами організації паралельно із зарплатою. В суді ми надали всі необхідні докази недостовірності вказаних даних. Більше того, ФОПи, названі Пинзеником, вже давно ліквідовані – саме тому ми вимагали через суд відповідного спростування. Суд відмовив, попри те, що депутат не надав жодного доказу в підтвердження озвучених цифр”, – коментує ситуацію юрист ЦПК Олена Щербан.

Через 5 днів Центр протидії корупції отримає на руки повний текст рішення та побачить аргументи суду. Ми уже готуємо апеляційну скаргу на це рішення судді Москаленко і вважаємо його неправосудним.

Нагадаємо, що у травні під час брифінгу у Верховній Раді народний депутат Пинзеник продемонстрував фільм з неправдивими даними про Центр протидії корупції та пригрозив забрати у громадської організації статус неприбуткової.

Пізніше лист Пинзеника, в якому він передав звернення директора ГО “Національний інтерес України” Василя Апасова про можливі порушення центром вимог законодавства, став підставою для відкриття кримінальної справи проти службових осіб ЦПК. Згідно з документом, керівництву організації інкримінують ухиляння від сплати податків.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ПРЕСРЕЛІЗ — Недекларування Труханова: одеський мер зберігав у ексдружини пістолет і мамині гроші, хоча нібито не живе з нею
АНОНС — Коридор з фото Революції Гідності. Активісти нагадають членам Вищої ради правосуддя, чому потрібно звільнити ініціатора розгону Майдану
АНОНС — У ВАКС почнуть досліджувати докази у справі про недекларування Труханова

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності