Підтримати

Суд взяв перерву в питанні про закриття справи щодо “оценщиці” Труханова

Генпрокуроратура відреагувала на клопотання Центру протидії корупції та змусила прокурора Одеської прокуратури зробити те, що він мав зробити ще у липні 2018 — скасувати незаконну постанову одеського слідчого, яка може допомогти “вивести” зі справи Труханова важливу фігурантку Галину Богданову.

1 листопада суд взяв перерву, щоб отримати постанову Одеської прокуратури. Якщо такий документ нададуть суду — підстав для закриття справи щодо Богданової у кримінальній справі НАБУ/САП не буде.

Однак існує загроза, що і цю нову постанову зможуть скасувати, що знову створить ризик вивести “оценщицю” Труханова зі справи.

Справа в тому, що Одеська поліція відкрила справу щодо Богданової, аналогічну тій, яку розслідує НАБУ. Однак, ані слідчий з прокурором, ані одеські суди не побачили злочину у діях Богданової, що згідно із законом мало б означати закриття справи НАБУ/САП проти Богданової.

Якщо справу щодо Богданової закриють, це зробить неможливим доведення вини Труханова і його поплічників.

У четвер 1 листопада відбулось засідання у справі мера Одеси Геннадія Труханова, під час якого суд розглядав клопотання про закриття справи щодо Галини Богданової.

Богданова — оцінювачка нерухомості, яка оцінила розвалені будівлі екс-заводу “Краян” у 40 разів дорожче від їхньої попередньої вартості. Це дозволило Одеській міськраді купити будівлі колишнього заводу за значно завищеною ціною.

Нагадаємо, у 2016 Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн, яке за 10 місяців до того, приватна фірма придбала в державного товариства через “компанії-прокладки” за 4,3 млн грн.

Посилаючись на оцінку Богданової, Труханов обґрунтував перед “необізнаними” депутатами Одеської мерії вартість майже зруйнованого екс-заводу і ті ухвалили потрібне йому рішення про купівлю майна за завищеною ціною.

Наступне судове засідання відбудеться 9 листопада о 14.00.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — Антикорупційний комітет Ради розбиратиметься зі справою Бахматюка, яку “зливає” Венедіктова
Венедіктова в кооперації з Печерським райсудом пішли на незаконне закриття справи Бахматюка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності