Підтримати

Суд відмовив зняти заставу із обвинуваченого у справі Мартиненка — Володимира Богданця

Суд відмовив у задоволенні клопотання про зняття запобіжного заходу із одного із шести обвинувачених у так званій справі Мартиненка Володимира Богданця.

Адвокати Богданця просили зняти запобіжний захід начебто через належне дотримання обов’язків обвинуваченим. Крім того Богданець попросив повернути йому грошову заставу 1 млн грн, які він позичив у знайомого і тепер має повернути.

Прокурор заперечив у задоволенні такого клопотання, оскільки не зникли ризики через які на Богданця було покладено запобіжний захід. Зокрема мова йде про можливе знищення доказів у справі та тиск на свідків.

Більше того Богданець не зазначив у своїй декларації грошову позику, яку начебто отримав від знайомого, щоб внести грошову заставу 1 млн грн.

Нагадаємо, наразі Володимир Богданець — заступник гендиректора державного концерну «Ядерне паливо», який разом із Мартиненком та іншими фігурантами справи він обвинувачується у заволодінні коштами державного підприємства «СхідГЗК» у розмірі 17,28 млн. дол. США.

Схему реалізували через неправомірне укладення та подальше виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП «СхідГЗК» через австрійську компанію-посередника Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft GmbH, підконтрольну учасникам злочинної організації.

5 листопада відбулось чергове засідання у справі щодо від Народного Фронту Миколи Мартиненка, під час якого екс-нардепу завершували зачитувати обвинувальний акт та вручили повістку на допит.

Наступне судове засідання — 12 листопада з 12.00 до 15.00.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — У ВАКС почнуть розгляд справу “бурштинових екснардепів” Розенблата і Полякова

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності