Справа “Ядерних хабарів”: САП передала до суду обвинувальні акти щодо двох фігурантів

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо керівника підрозділу “Енергоатома” Ігоря Орлова та керівника фінансової компанії “Житло-капітал” Єгора Смілого.

За версією обвинувачення, у 2017 році Орлов очолював “Атомпроектінжиніринг” (відокремлений підрозділ “Енергоатома”) і забезпечив перемогу на тендері будівельної фірми “Укрбудмонтаж”, формальною власницею якої була дружина тодішнього народного депутата та забудивника Максима Микитася. Компанія мала збудувати у Чорнобильській зоні відчуження Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива за понад один мільярд гривень.

Микитась у боргу не залишився й нібито за пособництва Смілого подарував Орлову за перемогу у тендері три квартири у київських житлових комплексах “Сонячна Рів’єра” та “Верховина”, які будував “Укрбуд”. Вартість житла оцінюють у майже 4,42 млн грн.

До речі, Орлов був помічником Микитася на громадських засадах під час його роботи у Верховній Раді.

Орлову інкримінують отримання неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 368 КК України), а Смілому – службове підроблення та пособництво в наданні неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 366 та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 369 КК України).

Підозру у цій справі має також і сам екснардеп Максим Микитась, матеріали щодо якого виділені в окреме провадження.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Труханов під вартою. Меру Одеси обрали запобіжний захід у справі заводу «Краян»

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності