Підтримати

Справа Шабуніна: Суд визначив дати наступних засідань

Сьогодні 5 червня мало відбутись чергове засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, проте слухання відклали для виклику свідка. Наступні судові засідання відбудуться 12 липня о 14.00 та 19 липня о 14.00.

На сьогоднішє засідання суд викликав для допиту Юлію Марушевську, проте вона не з’явилися. Юлія Марушевська була присутня, коли у квітні 2017 блогер-провокатор Всеволод Філімоненко переслідував Віталія Шабуніна у центрі міста.

Крім того, сьогодні Філімоненко влаштував чергове посміховисько під час судового засідання та приніс шоколадні яйця.

Нагадаємо, що майже рік тому 8 червня 2017 Віталій Шабунін вдарив провокатора Філімоненка. Шабуніна звинувачують за статтею 345-1 «Погроза або насильство щодо журналіста» Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

У суді вже допитали частину свідків обвинувачення, а саме, Дениса Маганова, Антона Гриньова та Олексія Липовецького.

Важливо нагадати, що кілька тижнів тому стало відомо про відкриття ще одного кримінального провадження за фактом начебто перешкоджання діяльності журналіста членом правління Центру протидії корупції — Олександрою Устіновою та її цивільним чоловіком.

У Центрі протидії корупції розцінюють це як тиск на Олександру Устінову перед судовим засіданням, оскільки і вона, і її цивільний чоловік найближчим часом мають бути допитані в суді по справі голови правління ЦПК Віталія Шабуніна.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — Справа Шабуніна: завтра у суді мають допитати провокатора Філімоненка
Справа Шабуніна: під час наступних засідань суд допитає Філімоненка та Шабуніна
АНОНС — Справа Шабуніна: Медиків провокатора знову викликали до суду

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності