Підтримати

Справа Шабуніна: під час наступних засідань суд допитає Філімоненка та Шабуніна

Відбулось чергове засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна. Суд вирішив під час наступних судових засідань 11 та 23 вересня допитати “потерпілого” провокатора Всеволода Філімоненка, а також Віталія Шабуніна.

У червні 2017 року Всеволод Філімоненко, який прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання, спровокував Віталія Шабуніна і той ударив його. До цього провокатор переслідував і цькував Віталія, його близьких та колег.

Тепер голову правління ЦПК звинувачують у начебто побитті журналіста. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

31 липня відбулось чергове засідання у справі. До суду викликали у якості свідків медиків, які встановили “діагноз” провокатору Філімоненку. Однак вони вже втретє не з’явилися. 

Не прийшов на судове засідання і сам “потерпілий” Філіменко. За словами його адвоката, він перебуває за кордоном. Тому суддя Олена Козаченко вирішила скасувати судове засідання, що мало відбутися 2 серпня 2019. 

Суддя призначила наступні засідання на 11 та 23 вересня, а також змінила порядок розгляду справи. 

Так, під час наступних засідань суд допитає Філімоненка та Шабуніна, потім перейде до дослідження письмових доказів, а згодом знову викликатиме свідків, які не з’явилися. 

Лікаря-рентгенолога та мали медичного експерта Давида Валіахметова мали допитати для того, щоб зрозуміти, як лікарі змогли виявити ушкодження середньої тяжкості у Філімоненка лише після 12 днів його перебування у лікарні. 

У квітні 2019 року свідчення суду надав фельдшер, який прибув за викликом на місце інциденту в день, коли Шабунін вдарив провокатора. За словами фельдшера, Філімоненко відмовився від першої медичної допомоги та госпіталізації.


Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo
Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка
АНОНС — Справа Шабуніна: завтра у суді мають допитати провокатора Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності