Справа Онищенка: адвокати екснардепа вчергове зірвали засідання

Адвокат Онищенка Олег Іщенко самовільно залишив засідання Вищого антикорупційного суду у “Газовій справі” про привласнення понад 740 млн гривень ПАТ “Укргазвидобування”.

Він повідомив суддів, що прийшов лише на 30 хвилин і попросив відпустити його на інше засідання Вищого антикорупційного суду у пов’язаній справі, оскільки воно було призначене раніше. Після відмови Іщенко встав і пішов.

Ще один захисник – Вадим Маркевич – на засідання не з’явився, але повідомив колегію, що захист Онищенка зможе забезпечити Іщенко, а його самого не буде через “сімейні обставини”. Які саме – адвокат не уточнив.

Судді Леся Федорак, Віктор Маслов та Ігор Строгий звернулися до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури з проханням притягнути обох адвокатів до відповідальності.

Адвокати не вперше зривають засідання в подібний спосіб. Рік тому три захисники самовільно залишили засідання, чим зірвали дослідження відео з обшуку. Судді тоді теж зверталися до КДКА.

Ще принаймні двічі судді зверталися до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури через неявку адвокатів без поважних причин. Втім, звернення суддів до КДКА були безуспішними.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Пропозиція на 22 мільйони: що сказав Микитась на записах НАБУ і чому там прозвучали прізвища Татарова, Симоненка та Стефанішиної
Антикорупційний суд вперше розгляне питання конфіскації активів російського олігарха

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності