Підтримати

Солом’янський суд зобов’язали розглянути скаргу ЦПК на закриття “справи рюкзаків”

Апеляційний суд міста Києва постановив, що Солом‘янський суд таки має розглянути скаргу Центру протидії корупції на рішення прокурора Спеціалізовної антикорупційної прокуратури про закриття справи рюкзаків щодо сина  та екс-заступника міністра внутрішніх справ Аресена Авакова.

Місяць тому 17 серпня ЦПК подав до Солом’янського суду скаргу на постанову прокурора САП Василя Кричуна про закриття кримінального провадження відносно сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря.

22 серпня суддя Солом’янського суду Вадим Сенін відмовив ЦПК у розгляді цієї скарги. Суддя вирішив, що скарга — не підсудна Солом’янському райсуду Києва, тому активісти повинні звернутися до іншого суду. На думку юристів ЦПК, таке рішення слідчого судді є незаконним та упередженим, тому його вирішили оскаржити в Апеляційному суді.

“Ми вважаємо, що ще є шанс реанімувати справу. У разі, якщо Солом’янський суд задовільнить скаргу ЦПК, з’явиться шанс змусити прокурорів продовжити розслідування щодо сина міністра внутрішніх справ та екс-заступника міністра”, — говорить юристка ЦПК Олена Щербан, яка предаставляла організацію в суді. 

Нагадаємо, що у липні 2018 прокурор САП Василь Кричун закрив провадження у “справі рюкзаків” щодо двох фігурантів — сина міністра внутрішніх справ й екс-заступника міністра через начебто відсутність “прямих достатніх доказів”.

Обоє причетні до розкрадання 14,5 мільйонів гривень при закупівлі рюкзаків для потреб Нацгвардії.

Інфографіка в повній якості тут: http://bit.ly/2xfgw6U

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС – У понеділок Верховний Суд розгляне прохання Бахматюка забрати з Антикорсуду розгляд незаконного закриття його справи

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності