Підтримати

Солом’янський суд вчергове безпідставно повернув скаргу ЦПК на закриття справи рюкзаків

Солом’янський суд знову безпідставно відмовив Центру протидії корупції у розгляді скарги на рішення прокурора САП про закриття справи рюкзаків щодо сина та екс-заступника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Цього разу суд постановив, що ЦПК начебто не є заявником у справі, бо провадження відкрили раніше, ніж звернулися активісти.

“Суд елементарно не врахував, що у справі рюкзаків було відкрито кілька проваджень, які згодом об’єднали в одне. ЦПК є заявником в одному із них. Своєю чергою, об’єднання проваджень не означає, що ЦПК перестає бути заявником у кримінальній справі”, — коментує юрист Центру протидії корупції Віталій Цокур.   

Більше того, згідно із відповіддю Національного антикорупційного бюро ЦПК є заявником у справі.

Раніше Солом’янський суд відмовив розглядати скаргу через те, що справа начебто не підсудна Солом’янському суду. Проте 17 вересня Апеляційний суд постановив, що Солом‘янський суд таки має розглянути скаргу ЦПК.

Нагадаємо, що 17 серпня ЦПК подав до Солом’янського суду скаргу на постанову прокурора САП Василя Кричуна про закриття кримінального провадження відносно сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря.

У липні 2018 прокурор САП Василь Кричун закрив провадження у “справі рюкзаків” щодо цих двох фігурантів.

Обоє причетні до розкрадання 14,5 мільйонів гривень при закупівлі рюкзаків для потреб Нацгвардії.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності