Підтримати

Уже три партії підтримали порядок денний встановлення справедливості

Сьогодні партія «Слуга народу» підтримала порядок денний встановлення справедливості — список вимог громадськості до майбутніх депутатів. Раніше порядок денний зобов’язалися втілити також партії «Голос» та «Самопоміч».

Сьогодні коаліція громадських організацій обговорила порядок денний із керівництвом партій «Слуга народу» і «Голос», які, згідно з попередніми соціологічними даними, уже скоро можуть стати парламентськими.

Голова “Слуги народу” Дмитро Разумков заявив, що порядок денний у партії підтримують. Крім вимог щодо Державного бюро розслідувань (є потреба додаткового вивчення), Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро (президент дав три місяці на те, щоб ці органи показали свою ефективність) та міжнародних закупівель ліків (потребує додаткового обговорення).

Заступник голови “Голосу” Ярослав Юрчишин підкреслив, що все, чого вимагає громадськість, є в офіційній програмі партії. Але він зауважив, що критично важливим є визначення пріоритетів.

Нагадаємо, 18 провідних громадських організацій висунули політичним партіям та кандидатам у депутати, які беруть участь у парламентських виборах 2019, список вимог, необхідних для встановлення реальної, а не декларативної справедливості в Україні.

Серед вимог активістів — забезпечити належну реформу судової системи, прокуратури, поліції, перезавантаження частини антикорупційних органів, повернення відповідальності за незаконне збагачення, позбавити СБУ невластивих функцій та зберегти такі позитивні зміни, як міжнародні закупівлі ліків.

Громадські організації закликають й решту учасників парламентських перегонів підтримати Порядок денний встановлення справедливості.

Активісти вимагатимуть втілення їхніх вимог у життя після проходження партій до Верховної Ради.

Детальніше: http://justiceagenda2019.org.ua

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
12 днів після підпалу будинку Шабуніна: його ще не допитували і не визнали потерпілим
Заява активістів щодо переслідування Віталія Шабуніна
АНОНС – Вночі горів будинок Віталія Шабуніна. ЦПК анонсує пресконференцію

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності