Підтримати

Шостий кандидат у Президенти підтримав антикорупційні вимоги громадськості

Звільнення антикорупційного прокорора Холодницького і його заступників, перезапуск НАЗК, захист НАБУ та позбавлення СБУ невластивих функцій — антикорупційні вимоги, які понад 20 громадських організацій поставили до кандидатів у Президенти. Валентин Наливайченко — шостий із кандидатів, хто підтримав цей порядок денний.

Валентин Наливайченко підтримав усі чотири пункти Антикорупційного порядку денного, зокрема щодо повного перезавантаження Національного Агентства з питань запобігання корупціі (НАЗК), оновлення його складу шляхом проведення відкритих конкурсів.

“Він також висловився за радикальну реформу Служби безпеки України (СБУ), яка передбачає позбавлення її невластивих функцій та зосередження на контррозвідувальній і антитерористичній діяльності”, — йдеться у повідомленні на сайті Наливайченка.

На думку Наливайченка, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) має бути виведена зі складу Генеральної прокуратури, а Національне Антикорупційне Бюро України (НАБУ) має одержати розширені повноваження і технічні ресурси.

Антикорупційний порядок денний підтримали вже двоє із трьох топ канидатів — Володимир Зеленський та Юлія Тимошенко. Чинний Президент Петро Порошенко поки не звертався до коаліції із 23 громадських організацій щодо спільної зустрічі.

До порядку денного долучилися також Анатолій Гриценко, Валентин Наливайченко, Андрій Садовий та Дмитро Гнап.

Громадські організації закликають решту кандидатів у Президенти також підтримати антикорупційний порядок денний.

***

Хто із кандидатів підтримав антикорупційний порядок денний та які громадські організації долучилися: http://anticoragenda2019.org.ua/

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності