Підтримати

Шапки на прокурорах палили біля Генпрокуратури

“На злодієві і шапка горить” – активісти Автомайдану разом з Центром Протидії Корупції та активістами з Харкова, Полтави під ГПУ проводять акцію за відставку саботажників реформ Генпрокурора Шокіна та його заступників Гузиря та Столярчука.

DSC_6208

У Центрі протидії корупції обурені тим, що керівник ГПУ не розслідував факт тиску своїх заступників на Давіда Сакварелідзе.

“На головах цих “горепрокурорів” не випадково загорілися шапки, бо вся ця команда нафталінових шокінських псевдореформаторів “спалилася”, коли почала активно протидіяти команді Каська – Сакварелідзе за те, що ті не побоялися почати реальну боротьбу з корупцією в самій Генпрокуратурі та нещодавно провели перші арешти за вимагання хабара в особливо великих розмірах працівниками ГПУ Шапакіним та Корнійцем”, – коментує акцію Віталій Шабунін, голова правління Центру.

“Ми, автомайданівці, тепер вже з впевненістю можемо сказати, що ГПУ за керівництва Віктора Шокіна, як і Віталія Яреми, НЕ ХОЧЕ реально розслідувати злочини під час Майдану. Працівники прокуратури просто саботують ці справи та лише імітують “активну” роботу. Адже за весь час, а минуло вже більше 1,5 ЖОДНОГО обвинувального вироку йдосі немає, тому що прокуратура просто неякісно проводить слідчі дії і суди десятки справ повертають їй назад”, – ілюструє “ефективність” роботи ГПУ Катерина Бутко з Автомайдану.

DSC_6424

Активісти з Харкова також долучилися до акції за відставку Шокіна, бо їм вже просто набридло їздити до Києва і пікетувати ГПУ з вимогою нарешті почати розслідування злочинів сепаратиста Геннадія Кернеса.

IMG_6280

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Британська організація заявила про використання ІКЕА незаконно вирубаної української деревини
Канал “1+1” вісім років брехав Нацраді ТБ і радіо про частку Медведчука у власності і може бути позбавлений ліцензії
НАЗК перевірить голову СБУ Баканова через іспанську фірму

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності