Шабуніну вручили обвинувальний акт

Сьогодні 22 січня 2018 року слідчим та прокурором було вручено копію обвинувального акту голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну. Його звинувачують у завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості журналісту – ч. 2 ст. 345-1 Кримінального кодексу України.

Обвинувальний акт

Також захисникам було відкрито 2 томи матеріалів кримінального провадження. “Це означає, що слідство повністю завершено і справа буде передана до суду”, – прокоментувала адвокат Шабуніна Олена Щербан.

За Кримінальним процесуальним кодексом справа має розглядатися у Дніпровському районному суді м. Києва – за місцем інциденту.

Так, з моменту початку розслідування (8-го червня) пройшло 7 з половиною місяців та 5 місяців з моменту оголошення Шабуніну першої підозри (16 серпня). Нагадаємо, що напередодні завершення розслідування слідство перекваліфікувало справу з ч. 1 ст. 122 (тілесні ушкодження середньої тяжкості) на ч. 2 ст 345-1 (насильство щодо журналіста). Слідство продовжувало строки розслідування 4 рази.

Справу, відповідно до судової ухвали розслідували 10 слідчих.

За словами адвокатів Шабуніна такий час для розслідування цієї категорії справ є надто великим. Адвокати стверджують, що за результатами ознайомлення з матеріалами зрозуміло, що  слідство не довело двох ключових моментів: 1) статусу журналіста у Всеволода Філімоненка  та 2) причинно-наслідкового зв’язку між ударом та травмою останнього.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Розбіжності у свідченнях та відсутність меддокументів: суд у справі Шабуніна допитав судмедексперта та рентгенолога
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності