Підтримати

Ще шість громадських організацій долучилися до кампанії повернення “грошей Лазаренка”

За тиждень з 11 до 15 листопада 2013 до громадської кампанії повернення “грошей Лазаренка” долучилися нові громадські організації.

Transparency International-Україна, ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”, ГО “Товариство жителів Гути”,  Запорізька обласна організація “Народний Захист”, ГО “Центр Політичних Студій та Аналітики”, Карпатське агенство прав людини “ВЕСТЕД” офіційно приєдналися до кампанії.

Громадські організації погодилися, що 250 мільйонів доларів грошей Лазаренка, щодо конфіскації яких зараз триває судовий процес в окружному суді у Вашингтоні, не можна повертати українському урядові.

На думку громадських організацій, ефективним способом повернення “грошей Лазаренка” українському народові є створення незалежної благодійної фундації з міжнародною представницькою наглядовою радою, яка гарантуватиме прозорість та ефективність використання повернутих корупційно набутих грошей.

Нагадаємо, що 25 вересня 2013 року громадські організації “Центр Протидії Корупції”, Рух добровольців “Простір Свободи”,  ГО “Центр ЮА”, БФ “Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування України в Україні” (ЮКАБ), ВМГО “ПЛАСТ – Національна скаутська організація України” підписали меморандум, яким визначили громадську стратегію повернення “грошей Лазаренка” українському народові.

У травні 2013 року громадські організації відобразили цю стратегію в офіційній петиції до Департаменту юстиції США.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ЦПК розцінює підпал будинку Віталія Шабуніна як посягання на його життя та членів його родини
Рада зберегла фактичну недоторканність депутатів та частину “правок Лозового”
АНОНС — Завтра відбудеться засідання щодо недостовірного декларування Труханова на 50 млн грн

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності