Підтримати

Антикорупційний порядок денний підтримав ще один кандидат

Кандидат у Президенти України Дмитро Гнап долучився до антикорупційного порядку денного, що запропонували громадські організації.

Ключові українські антикорупційні громадські організації закликали кандидатів у Президенти зафіксувати свої пропозиції щодо подолання основних корупційних проблем в країні.

Серед них звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та двох його заступників, перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції, звуження повноважень Служби безпеки України до стандартів НАТО та захист Національного антикорупційного бюро.

“Запропоновані заходи, як на мене, є недостатніми. Вони можуть завдати болю українській корупції. Але не зламають хребет. Бо, корупція – лише мастило в системі. А не сама система. Нам треба зруйнувати всю систему сучасного феодалізму в Україні, де корупція просто природній спосіб стосунків. Тому, я зобов’язуюсь зробити набагато більше як президент”, — йдеться у заяві Дмитра Гнапа.

Крім Дмитра Гнапа антикорупційний порядок денний уже підтримав Володимир Зеленський. До коаліції громадських організацій звернувся також кандидат у Президенти Андрій Садовий. Зустріч із його компандою відбудеться 31 січня. Запросив на спільне обговорення порядку денного у понеділок 4 лютого також кандидат у Президенти Анатолій Гриценко.

Громадські організації закликають решту кандидатів у Президенти також підтримати антикорупційний порядок денний.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Голосування щодо САП: Верховна Рада із схвалення Зеленського зробила крок до скасування безвізу та співпраці з МВФ
Загроза безвізу: правоохоронний комітет утретє вибрав членів у комісію з обрання керівника САП, які не відповідають закону

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності