Підтримати

Ще 5 кандидатів залишилися поза конкурсом в Антикорсуд

Щойно закінчилось третє спільне засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо 9 кандидатів. За його підсумками ще 5 сумнівних кандидатів виключили з конкурсу до Вищого антикорупційного суду.

Так, сьогодні з конкурсу виключили  Василя  Гончарука, Ігора Коса, Андрія Малєєва, Василя Постульгу та Валерій Станіславського.   

Кандидати мали можливість прокоментувати сумніви щодо їхньої доброчесності та професійності, висловлені міжнародними експертами, а також відповісти на додаткові запитання.

Своєю чергою, участь у конкурсі за результатами сьогоднішнього засідання продовжують Сергій Боднар, Маркіян Галабала, Ольга Саландяк  та Валерія Чорна.

Наступні спільні засідання ВККС та ГРМЕ заплановані на 23 січня, 24 січня та 28 січня. Під час них вирішиться доля ще 20 кандидатів до Антикорсуду.

Під час першого спільного засідання із конкурсу вибуло 8 сумнівних кандидатів, серед яких було кілька “суддів Майдану” та тих, хто їх покривав.

За підсумками другого засідання ще 9 сумнівних кандидатів виключили з конкурсу до Вищого антикорупційного суду. Один кандидат покинув конкурс за власним бажанням, а двох — допустили ВККС та ГРМЕ.

Початок усіх засідань о 9.30 за адресою м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Венеційська комісія пропонує зобов’язати повторно подати декларації за 2020 рік, щоб уможливити покарання в’язницею за брехню у них

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності