Ще 10 кандидатів назавжди вибули з конкурсу до Антикорсуду

Щойно закінчилось друге спільне засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо 12 кандидатів. За його підсумками ще 9 сумнівних кандидатів виключили з конкурсу до Вищого антикорупційного суду. Один кандидат покинув конкурс за власним бажанням, а двох — допустили ВККС та ГРМЕ.

Так, сьогодні з конкурсу виключили  Петра Бурду, Миколу Дідика, В’ячеслава Дмитрієва, Олега Кімстачова, Віктора Онуфрієва, Івана Соловйова, Руслана Хитрика, Тетяну Черниш та Дмитра Ягунова.

Кандидат Олексій Омельян зняв свою кандидатуру із конкурсу добровільно.

Кандидати мали можливість прокоментувати сумніви щодо їхньої доброчесності та професійності, висловлені міжнародними експертами, а також відповісти на додаткові запитання.

За результатами засідання участь у конкурсі продовжують Інна Білоус, суддя, яка заборонила акцію протесту у Тернополі під час Революції Гідності та потрапила до списку негідних кандидатів до Антикорсуду на думку громадськості, та Петро Феськов, до майна якого попередньо були питання.

Наступні спільні засідання ВККС та ГРМЕ заплановані на 22 січня, 23 січня, 24 січня та 28 січня.

Звертаємо увагу, що дата останнього засідання також призначена в межах визначеного законом строку роботи ГРМЕ. Останній день 30 денного строку з моменту оголошення результатів іспиту припадає на вихідний день — 26 січня, тому може бути перенесений на наступний робочий день.

Під час першого спільного засідання із конкурсу вибуло 8 сумнівних кандидатів, серед яких було кілька “суддів Майдану” та тих, хто їх покривав.

ВККС та ГРМЕ мають розглянути ще 29 із 49 сумнівних кандидатів, щодо професійності та доброчесності яких міжнародні експерти висловили сумніви.  

За результатами двох перших засідань із конкурсу вибуло 18 із 20 розглянутих на цих засіданнях кандидатів. Загалом успішно іспити склали 113 кандидатів.

Початок усіх засідань о 9.30 за адресою м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Рада наблизила Україну до виконання вимог щодо кандидатства в ЄС у протидії відмиванню коштів, проте залишися проблеми
У ВР хочуть зірвати конкурс на директора НАБУ і вчергове намагаються підірвати незалежність керівників антикорупційних органів
ВАКС стягнув 3,6 млн грн з голови Васильківського суду Максима Ковбеля у справі про цивільну конфіскацію

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності