Підтримати

СБУшник Демчина просить суд визнати його “сторожем корупції” – документ

24 листопада о 10.00 у Києво-Святошинському районному суді Київської області відбудеться судове засідання за позовом заступника голови СБУ Павла Демчини до голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Павло Демчина просить суд визнати недостовірною, й такою що принижує честь, гідність та ділову репутацію, а також спростувати інформацію з посту Віталія Шабуніна, де активіст описує спосіб життя та роботи заступника Грицака.

Screenshot 2017-11-23 at 16.00.27

Зокрема, Павло Демчина хоче, щоб Шабунін написав про нього новий пост наступного змісту: “…Ви – Павло Володимирович дуже порядна та чесна людина, яка стоїть на сторожі корупції в Україні..”

Демчина - сторож коррупции

Сам позов СБУшника містить численні граматичні та логічні помилки, а вимоги спростувати оціночні судження активіста з правової точки зору є нікчемними. Другим відповідачем у позові є ГО “Громадське телебачення”.

Як відомо, всього Демчина подав 16 позовів до суду щодо захисту честі та гідності, або спростування інформації проти журналістів та активістів. Це сталося після виходу в ефір Громадського телебачення розслідування журналістів Слідство.інфо про статки СБУшника, яке широко цитувалося у ЗМІ.

До чотирьох столичних судів адвокати Демчини подали 11 позовів про захист честі гідності, й 5 заяв про визнання інформації недостовірною та її спростування в порядку окремого провадження.

У провадженні судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Пінкевич Н.С. на розгляді перебуває 5 заяв Демчини про визнання інформації недостовірною та її спростування.

У Шевченківський райсуд Києва Демчина подав 5 позовів до народного депутата Сергія Лещенка, телеканалу “ZIK”, телеканалу “112”, журналіста Дмитра Гнапа, ГО “Слідство. Інфо”, ПАТ “Національна Суспільна Телерадіокомпанія України”, ГО “Громадське Телебачення”, ПАТ “Телерадіокомпанія ЛЮКС”.

На розгляді у Печерському районному суді міста Києва перебуває три позови Демчини до Віталія Шабуніна, Віталія Каська та інтернет видання “Голос.UA”.

Ще два позови Демчини проти народного депутата Сергія Лещенка перебувають на розгляді в Подільському районному суді міста Києва.

Це – не перший позов Демчини до Шабуніна. Зам голови СБУ також судиться з видавничим домом Медіа-ДК, який видає журнал Новое Время. У статті про цькування антикорупціонерів в цьому журналі Шабунін припустив, що за акцією протесту навпроти його будинку стоїть саме Демчина. Це і вимагає в судовому порядку спростувати співробітник СБУ.

Судове засідання у цій справі відбудеться в лютому наступного року.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — У Печерському суді почнуть заново розглядати справу експертки “рюкзаків Авакова”
ЗАЯВА — Правосуддя не може бути заручником побажань держави-агресора
Zero Corruption: Центр протидії корупції оновив бренд та розширює коло діяльності

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності