Підтримати

Ухвалювати не можна: закон #3025 призведе до зняття санкцій з Януковича та його соратників

Антикорупційна група громадської коаліції Реанімаційний пакет реформ закликає народних депутатів не включати в порядок денний і відхилити законопроект #3025 “Про особливий режим спеціальної конфіскації майна”.

Цей законопроект призведе до того, шо Європейський Союз та інші міжнародні партнери України будуть змушені в судовому порядку зняти санкції, застосовані до В.Януковича та інших чільних представників його режиму.

Проект передбачає дискримінаційний підхід застосування кримінального права до окремих осіб і тому порушує основоположні права людини та суперечить Європейській конвенції з прав людини. Це може стати підставою для визнання кримінального переслідування цих осіб політичним та таким, що порушує вимоги верховенства права.

Насправді, українське законодавство вже містить інструменти, що дозволяють конфіскувати майно Януковича та інших після їх засудження у провадженні за відсутності обвинуваченого (in absentia). Тому слід зосередити увагу насамперед на виконанні органами прокуратури чинного законодавства.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Британська організація заявила про використання ІКЕА незаконно вирубаної української деревини
Канал “1+1” вісім років брехав Нацраді ТБ і радіо про частку Медведчука у власності і може бути позбавлений ліцензії
НАЗК перевірить голову СБУ Баканова через іспанську фірму

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності