Підтримати

РПР вимагає співбесід з кандидатами в аудиторами НАБУ від Парламенту

Антикорупційна група Реанімаційного пакету реформ закликає народних депутатів дотримуватися процедури при визначенні кандидатури аудитора НАБУ та провести співбесіди із всіма кандидатами, які взяли участь у конкурсі.

Про це йдеться в заяві громадських активістів, оприлюдненій сьогодні.

“Вважаємо проведення співбесід необхідним етапом визначення кандидатури аудитора для Національного антикорупційного бюро України. Тільки відкриті співбесіди дозволять визначити, чи є кандидати неупередженими щодо діяльності Антикорупційного бюро і чи готові вони здійснити аудит за міжнародними стандартами”, – йдетьсяв заяві активістів.

У РПР наголосили, що вибір кандидатури для призначення аудитором НАБУ без проведення співбесід із кандидатами “не може претендувати на довіру з боку суспільства та міжнародних партнерів України” і може поставити під питання довіру до його результатів.

Нагадаємо, відповідно до закону про НАБУ, президент, Верховна Рада та Кабінет міністрів щороку визначають по одному члену комісії з числа осіб, які мають значний досвід роботи в органах досудового розслідування, прокуратури, судах за кордоном чи міжнародних організаціях, володіють необхідними знаннями та навичками для проведення такої оцінки (аудиту), а також мають бездоганну ділову репутацію.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Депутат від ОПЗЖ наплагіатив докторську дисертацію і просуває разом зі Слугами свого наукового керівника у комісію з відбору наступника Холодницького

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності