Розгляд справи про відсторонення Гаврилової відклали до 1 березня

Сьогодні Апеляційний суд міста Києва мав розглянути справу щодо відсторонення від займаної посади голови Державної аудиторської служби — Лідії Гаврилової. Проте засідання відклали через те, що матеріали справи не надійшли з районного суду.

“Прокурор підтвердив, що для нього дивним було, що так швидко призначили розгляд справи в апеляції”, — повідомляє юрист Центру протидії корупції Олександр Литвин з місця події.

Цікаво, що у ході сьогоднішнього засідання з’ясувалося, що злитків у голови ДАС всього 4 на загальну вагу 75 грам. Гаврилова також заявила, що повідомила НАБУ про те, хто подарував їй злитки, хоч прокурор САП це заперечив. Тож її ще раз будуть допитувати щодо походження цих цінностей.

Нагадаємо, що Лідія Гаврилова, за версією слідства, протягом 2015-2016 років отримала активів на 10 млн грн та не внесла їх в декларацію.

Справа в тому, що суд першої інстанції відмовив детективам НАБУ та прокурорам САП відсторонити пані Гаврилову від займаної посади.  Тепер на думку слідства, надалі перебуваючи на посаді вона зможе здійснювати вплив на хід слідства та свідків.

Хочемо нагадати, що 23 січня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили голові Державної аудиторської служби України про підозру у незаконному збагаченні в розмірі близько 10 млн грн та декларуванні недостовірних даних. Пізніше пані Гаврилова в своєму інтерв’ю заявила, що “кожен українець має золоті злитки”.

Наступне засідання суду відбудеться 1 березня за адресою: вул. Соломянська, 2а. головуючий суддя: Глиняний. Час засідання о 12.45.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Труханов під вартою. Меру Одеси обрали запобіжний захід у справі заводу «Краян»

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності