Підтримати

Родини Героїв небесної сотні подякували міжнародним експертам за викинутих із конкурсу до Антикорсуду суддів Майдану

Громадська організація “Родина Героїв Небесної Сотні” висловила подяку Громадській раді міжнародних експертів, які остаточно виключили із конкурсу до Вищого антикорупційного суду суддів Майдану.

“Родини Героїв Небесної Сотні вже 5 років звертається до усіх компетентних органів України з вимогами звільнити суддів, які за вказівками з Адміністрації Януковича кидали невинних та покалічених активістів за грати, позбавляли їх прав керування автомобілями, забороняли Майдани по усій Україні. Але завдяки Вищій кваліфікаційній комісії їх не лише звільняли, але й просували по кар’єрі. Це повністю суперечить вимогам Майдану, обіцянкам влади та судовій реформі”, – йдеться у Facebook на сторінці організації.

Зазначається, що через 5 років після Майдану судді, які були інструментом у руках Януковича для жорсткого придушення Революції, наскільки знахабніли, що повірили у можливість перемогти у конкурсі до Антикорупційного суду, до якого прикута увага громадськості та журналістів.

“Завдяки Громадській раді міжнародних експертів справедливість нарешті перемогла. Судді Майдану, а також ті, хто допомагав їм уникнути відповідальності визнані недоброчесними та вибули з конкурсу. Ми вдячні шановним міжнародним експертам, що допомогли добитись того, за що боролась Небесна Сотня. Це знову дає нам надію на відновлення справедливості та формування суду, до якого буде довіра. Дуже просимо продовжувати у тому ж дусі. Бог та Небесна Сотня з Вами!!!”, – додали в організації.

Нагадаємо, 18 січня відбулося перше спільне засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

За його підсумками 8 кандидатів остаточно виключили з конкурсу на посаду суддів Вищого антикорупційного суду, серед яких було кілька “суддів Майдану” та тих, хто їх покривав. Попереду ГРМЕ та ВККС чекає ще 4 спільних засідання.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Голосування щодо САП: Верховна Рада із схвалення Зеленського зробила крок до скасування безвізу та співпраці з МВФ
Загроза безвізу: правоохоронний комітет утретє вибрав членів у комісію з обрання керівника САП, які не відповідають закону

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності