Підтримати

Публічна відповідь кандидатці на посаду заступника керівника апарату ВАС Оксані Літвіновій

12 липня громадські організації Центр протидії корупції, Фундація DEJURE, Трансперенсі Інтернешнл Україна та Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан” звернулися до Вищої ради правосуддя та Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя із закликом провести новий конкурс на посаду заступника керівника апарату Вищого антикорупційного суду. 

Посада заступника керівника апарату є однією із ключових у Вищому антикорупційному суді, адже надає доступ до конфіденційної інформації та розпорядження фінансовими ресурсами суду.

Перемогу у конкурсі на посаду здобула Оксана Літвінова, яка раніше очолювала апарат Апеляційного суду Київської області, де незаконно нараховувала собі та своєму заступнику премії у розмірі до 400%. Окрім того, кандидатка приховала активи чоловіка у своїй електронній декларації за 2018 рік. 

З огляду на цю та іншу публічну інформацію громадські організації закликали не призначати Літвінову на посаду та оголосити новий конкурс.

Згадану в заяві організацій та публікації на сайті ЦПК інформацію Оксана Літвінова у своєму пості, а також коментарі Судово-юридичній газеті назвала надуманою, а наші джерела сумнівними.

Ми вирішили відповісти пані Літвіновій публічно, розписавши кожен пункт.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Депутат від ОПЗЖ наплагіатив докторську дисертацію і просуває разом зі Слугами свого наукового керівника у комісію з відбору наступника Холодницького

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності