Прокурори підтвердили справжність голосів Труханова і його ексдружини на прослушці у справі про недекларування

У вівторок 4 лютого у Вищому антикорупційному суді відбулося засідання у справі про недекларування одеським мером Геннадієм Трухановим 32 і 18 млн грн своєї цивільної дружини Тетяни Колтунової за 2015-2016 роки.

Під час засідання прокурори надали суду чергові докази, які можуть свідчити про фактичне співжиття Труханова і Колтунової.

Зокрема, суд дослідив абонементні квитки до спортивного залу, виписані на ім’я Труханова. Сам зал розташований у будинку, в якому проживає Колтунова. Також прокурори розповіли, що ексдружина одеського мера сплачувала за комунальні послуги, які надаються за адресою квартири Труханова.

Прокурори надали низку експертиз у справі. Одна з них підтверджує вартість автомобілів, які Труханов не задекларував. А друга експертиза підтвердила справжність голосів Труханова і Колтунової на прослушці, яку протягом кількох засідань озвучували прокурори.

Раніше прокурори вже показали у суді відеозапис обшуків детективів Національного антикорупційного бюро (НАБУ) в елінгу (місце для тримання човнів) Колтунової, схожому на житловий будинок. У Колтунової знайшли пістолет «Форт» Труханова і 300 тисяч доларів його матері. 

Нагадаємо, Труханов був одруженим на Колтуновій протягом 1985-1997 років. Але протягом 2015-2016 мав спільний побут з ексдружиною, тож і декларувати її майно він був зобов’язаний.

Майно переважно належить цивільній дружині Труханова: квартира в Одесі у 234,5 квадратного метра, дача у 560,6 квадратів, елінг (місце для зберігання та ремонту суден) площею 228,8 квадратів, два паркомісця, нежитлове приміщення у 271 квадратний метр.

***

Слідкуйте за цією та іншими справами оперативно і з поясненнями на нашому каналі у Telegram: https://t.me/fuckcorruption

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності