Підтримати

ОНОВЛЕННЯ — Суд відмовив у задоволенні клопотання прокурора про домашній арешт Віталія Шабуніна 

Прокурор Дмитро Руснак зачитав клопотання про призначення запобіжного заходу для голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна — домашній арешт на 60 діб без права покитати місце проживання вночі. Адвокати блогера-провокатора Філімоненка клопотання підтримали.

Причина начебто неявка на суди без поважних причин.

«Віталій Шабунін належно виконував усі свої обов’язки, навіть без застосування запобіжного заходу. Тому вимагати домашній арешт без належного обгрунтування є зловживання з боку прокурора. Більше того, це можна розцінювати як тиск та перешкоджання громадській діяльності Шабуніна», — говорить адвокат Віталія Шабуніна Олена Щербан.

Звинувачення про те, що Віталій Шабунін начебто затягує судовий процес є абсолютно безпідставними. Адже засідання суду перенослися двічі через неможливість явки адвоката Віталія Шабуніна, який заздалегідь повідомляв про це суд. Ще один раз Шабунін попросив перенести засідання через його відсутність у Києві, проте він був готовий прибути на засідання, у разі неможливості перенесення. Суд змінив дату засідання.

Разом із тим ще на стадії досудового розслідування суд обрав запобіжний захід для Віталія — особисте зобов’язання. Проте коли його термін сплив, прокурор не просив його продовжити, але чомусь вирішив застосувати запобіжний захід саме зараз.

Суд відмовив у задоволенні клопотання прокурора про домашній арешт Віталія Шабуніна. 

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — Справа Шабуніна: завтра у суді мають допитати провокатора Філімоненка
Справа Шабуніна: під час наступних засідань суд допитає Філімоненка та Шабуніна
АНОНС — Справа Шабуніна: Медиків провокатора знову викликали до суду

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності