Прокуратура зайнялася ректором Одеського економічного університету, який не задекларував бізнес дружини

Одеська місцева прокуратура почала розслідування щодо ректора Одеського економічного університету Михайла Звєрякова, який не вказав у декларації бізнес дружини.

Про це ідеться у відповіді заступника керівника Одеської міської прокуратури №3 Юрія Реута на звернення Центру протидії корупції.

Ще в серпні активісти спрямували до Генеральної прокуратури України заяву про злочин щодо декларування академіком недостовірної інформації. Оскільки дружина ректора Наталя Звєрякова разом із депутатом Одеської міськради від “Опозиційного блоку” Оксаною Гончарук заснувала компанію з управління активами “Гіз Капітал”. Внесок Звєрякової у статутний капітал фірми склав 6 млн грн.

Депутат Гончарук у своїй декларації за 2016 рік вказала частку Звєрякової у спільній компанії (80%), а от ректор одеського університету корпоративні права власної дружини не задекларував.

У разі, якщо провину Звєрякова доведуть, йому загрожує  до двох років позбавлення волі з правом обіймати певні посади.

Нагадаємо, що після звернення ЦПК Національне агентство із запобігання корупції наприкінці серпня ухвалило рішення про повну перевірку декларації Звєрякова. Її результати НАЗК має оприлюднити 1 листопада.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
У ВР хочуть зірвати конкурс на директора НАБУ і вчергове намагаються підірвати незалежність керівників антикорупційних органів
ВАКС стягнув 3,6 млн грн з голови Васильківського суду Максима Ковбеля у справі про цивільну конфіскацію

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності