Нардеп із партії Ляшка протягом двох років не декларував мальтійську компанію, яку згодом переписав на помічницю

Згідно з даними офіційного реєстру республіки Мальта, народний депутат від “Радикальної партії Олега Ляшка” Сергій Скуратовський у 2015-2016 роках був єдиним власником мальтійської компанії “Bogena Ltd”. У декларації нардепа за 2015-2016 роки фірма відсутня. Про це повідомляє проект Центру протидії корупції Pep.org.ua.

У червні 2017 року журналісти програми “Наші гроші” зафіксували в київському яхт-клубі судно під прапором Мальти із назвою “Bogena Ltd”.

Власницею компанії “Bogena Ltd” тоді була і сьогодні залишається помічниця народного депутата від “Радикальної партії Олега Ляшка”  Сергія Скуратовського Олена Добровольська.  Сам нардеп у відповідь на запит журналістів повідомив, що лише іноді користується яхтою.

У вересні 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальне провадження  щодо нардепа Скуратовського через декларування недостовірної інформації.

У ході обшуку офісу, який до червня 2017 року належав компанії дружини Сергія Скуратовського компанії “Грін-грей”, слідчі виявили також документи щодо яхти “Bogena Ltd”.

Окрім того, в офіційному реєстрі республіки Мальта міститься повідомлення про передачу акцій компанії “Bogena LTD” Сергієм Скуратовським своїй помічниці Олені Добровольській.

Відтак,  у 2015-2016 роках Сергій Скуратовський був єдиним власником мальтійської компанії “Bogena Ltd”. Ця компанія володіє яхтою із однойменною назвою. У декларації нардепа за 2015-2016 роки не внесена ані мальтійська компанія, ані яхта.

Більш того, згідно з ухвалою суду, окрім компаній нардеп Скуратовський не вніс до декларацій за 2015-2016 роки цілий список автомобілів та яхту.

***

Ознайомитись із детальним профілем народного депутата можна на сайті Pep.org.ua

Pep.org.ua — проект Центру протидії корупції — єдиний відкритий реєстр національних публічних діячів PEP. Реєстр містить понад 30 тисяч досьє на українських чиновників, їх родичів, бізнес-партнерів та пов’язаних з ними фірм. Реєстр запрацював на початку 2016 року.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ЦПК та Автомайдан звернулися до Мін’юсту для конфіскації літаків та підприємств гауляйтера Запорізької області Балицького та його родини
ЦПК та Автомайдан звернулися до Мін’юсту щодо конфіскації активів російського олігарха Володимира Крупчака
Закликаємо ВРП призначити членів ВККС оперативно та прозоро

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності