Підтримати

АНОНС – акція: Гузиря на нари, а не на Канари!

Запрошуємо Вас завтра, 14 липня, о 9:00 на акцію “Відпочинеш на нарах”, яка пройде під стінами  Генеральної Прокуратури України, за адресою вул. Різницька 13/15. 

Активісти “Центру протидії корупції” разом з “Автомайданом” вимагатимуть звільнення Володимира Гузира, заступника генерального прокурора України, який перешкоджає неупередженому розслідуванню кримінального провадження щодо прокурорів-хабарників та чине тиск на слідчих, а також фігурує в антикорупційних журналістських розслідуваннях.

Активісти привезуть під стіни ГПУ нари з манекеном Володимира Гузиря та коробки з сухарями, що символізуватимуть їхню вимогу звільнити Володимира Гузира, якого з понеділка офіційно відправили у відпустку.

Перед акцією, о 9.00 активісти проведуть прес-брифінг, в якому візьмуть участь:

  • Віталій Шабунін, “Центр протидії корупції”;
  • Катерина Бутко, “Автомайдан”;
  • народні депутати-члени комітету ВР з протидії корупції та організованій злочинності

Також активісти разом з народними депутатами передадуть заступнику генерального прокурора Давіду Сакварелідзе звернення з вимогою ініціювати внутрішнє розслідування дій Володимира Гузира.

Нагадаємо, за словами джерел народного депутата Сергія Лещенко, перший заступник Генерального прокурора Володимир Гузир відкрив кримінальне провадження проти першого заступника генпрокура Давида Сакварелідзе, який ініціював затримання прокурорів-хабарників. Також Володимир Гузир намагався порвати посвідчення слідчого, який проводив обшук у одного із затриманих прокурорів, а саме, першого заступника начальника Головного слідчого управління – Володимира  Шапакіна.

Важливо відмітити, що в середу відбудеться суд за апеляцією адвокатів прокурорів-хабарників, які просять замінити їм запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт.

Контактні особи: Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua, Тата Пеклун, 067 622 71 12, peklun@gmail.com

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
12 днів після підпалу будинку Шабуніна: його ще не допитували і не визнали потерпілим
Заява активістів щодо переслідування Віталія Шабуніна
АНОНС – Вночі горів будинок Віталія Шабуніна. ЦПК анонсує пресконференцію

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності